środa, 6 czerwca 2012

X Koncert Chwały - W domu Ojca - Lublin


Kochani... ostatnie dwa tygodnie były dla mnie czasem prób i przygotowań. Jak wspominałam, jutro po raz trzeci zaśpiewam w Chórze dla Jezusa na X Koncercie Chwały :) Jak zwykle był to dla mnie niesamowity czas, nie tylko pod względem muzycznym, ale także duchowym. Uwielbiam przychodzić na próby Chóru, uczyć się nowych rzeczy, spotykać się z ludźmi i wspólnie się modlić. I choć na początku zastanawiałam się, czy dobrze zrobiłam, wysyłając w tym roku zgłoszenie, teraz nie mam wątpliwości co do tego, że podjęłam dobrą decyzję - ten okres 10 dni przed Koncertem to czas naprawdę błogosławiony :)

Wobec tego chciałam Was na ten Koncert serdecznie zaprosić. Kto tylko może przyjechać - nie zastanawiajcie się ani chwili! To wydarzenie jest jednym z tych nielicznych, na które cały rok czekam i przy którym nie ma mowy o mojej nieobecności. Zapraszam wszystkich do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru na Placu Litewskim, na uwielbieniu Jezusa Chrystusa, wspólnym śpiewie i dzieleniu wielkiej radości :) To wyjątkowy dzień, jedyny w roku, kiedy Pan Bóg otwiera nad Lublinem Niebo, abyśmy przez chwilę mogli być Jego gośćmi i z jeszcze większym pragnieniem dążyli do tego, aby w naszym życiu Koncert Chwały trwał całą wieczność.


15 komentarzy:

 1. powodzenia jutro! na pewno będzie cudownie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie mieszkam blisko Lublina. Do tego chóru może się zgłosić każdy czy są kwalifikacje?

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie klimaty ;> chciałam zrezygnowac z tego koncertu w Rzeszowie 'jednego serca, jednego ducha' ale jednak jadę :D

  OdpowiedzUsuń
 4. na pewno gdzieś są te twoje truskawki! :3

  OdpowiedzUsuń
 5. Powodzenia! Dobrej zabawy w radosnej atmosferze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Trzymam kciuki za udany występ. Jeśli jesteś tak naładowana pozytywną energią (a widzę, ze jesteś), to nie może się nie udać! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Życzę powodzenia. Gdybym mógł, to bym przyjechał. Mimo to możesz liczyć na moją duchową obecność;D

  OdpowiedzUsuń
 8. Chciałabym to na żywo kiedyś zobaczyć.

  OdpowiedzUsuń