sobota, 4 lutego 2012

Alexz Johnson w OCKu

Mój powrót do korzeni, pierwsze muzyczne zauroczenie, które trwa niezmiennie od prawie siedmiu lat - Alexz Johnson, artystka, u której początki mają moje wszelkie muzyczne zainteresowania. Niesamowity głos, jakiego nie znajdzie się u nikogo innego na świecie, połączony z wielkimi umiejętnościami wokalnymi, niewiarygodny talent, jaki posiada mało kto, choć można go wmawiać wielu znanym i szanowanym muzykom. To artystka w każdym calu, która nie ma nic wspólnego z aktualnymi celebrytami, autorka własnych utworów, własnego stylu... Jej twórczości właściwie nie komentuje się, bo to poziom ponad wszelkie poziomy!
Piszę tę notkę, ponieważ chciałabym Was zaprosić do wsparcia akcji zainicjowanej na portalu Facebook przez fanów Alexz dotyczącą zorganizowania koncertu artystki w Polsce! Jeśli chciałbyś pomóc i usłyszeć Alexz na żywo w naszym kraju, wystarczy dołączyć do wydarzenia na facebooku - w końcu im nas więcej - tym lepiej:)
Zapraszam i pozdrawiam ciepło,
Klaudia

22 komentarze:

 1. ja na chwilę obecną mam lekkie wyrzuty sumienia, ale to świeża sytuacja także powinno się polepszyć :D

  OdpowiedzUsuń
 2. To prawda, że ma mocny i wyrazisty głos, ale mnie jednak nie zachwyca...

  OdpowiedzUsuń
 3. gdy oglądałam 'gwiazda od zaraz' to słuchałam jej, chyba zaraz coś włączę;D

  OdpowiedzUsuń
 4. ładnie o niej napisałas;) jest to jedna z moich ulubionych piosenkarek i zarówno jej piosenki autorskie jak i z Instant star sa naprawde super. Wogóle słyszałam, że ona sama pisała teksty do instant star 2. Wiesz cos o tym? ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. jeśli śpiewałaś i chcesz wrócić to zrób to jak najszybciej! tutaj czas odgrywa dużą rolę :) tak, mam nagrania, linki są po lewej u góry na moim blogu, zapraszam do słuchania! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie nie, jeszcze bardziej cisną :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy nie przepadałam za jej twórczością, jednakże zagłosuje. A co mi tam! :)

  Dodałam do obserwowanych! :D

  OdpowiedzUsuń
 8. o dziękuję :) śpiewam praktycznie od zawsze, ale tak na poważniej to piąty rok mi leci :) jeśli chodzi o śpiewanie, bardzo ważna jest systematyczność, myślę, że to nie jest problem wygospodarować codziennie te pół godziny czy chociaż 15 minut na śpiewanie.. wiem, że w praktyce jest ciężej, ale jakby tak przyjrzeć się rozkładowi dnia to jednak zawsze gdzieś tam by się znalazło te kilkanaście minut :P co do matmy to mam zupełnie na odwrót haha matematyczna klasa to była cudowna decyzja w moim życiu :D ale fakt, czasami skumać materiał z rozszerzonej matematyki w liceum graniczy z cudem..

  OdpowiedzUsuń
 9. No właśnie jego związki to naprawdę przeszłość, nie mam się czego obawiać, bo jesteśmy razem już ponad rok i wiem, że jestem od tamtego czasu jedyną dziewczyną w jego życiu. Po za tym tamte związki nie były poważne, to raczej gimnazjalno licealne miłości, bez fizyczności, bez głębokości, bez wielkiego zaangażowania.

  OdpowiedzUsuń
 10. co do fizyki to masz szczęście :D
  no ja wiem, staram się, ale nie robię tak jak tamta, że latam za nim cały czas........ ja po prostu miło spędzam z nim czas :D

  OdpowiedzUsuń
 11. obserwuję
  trzeba kimś się inspirować nahlepiej na kimś kto się na tym zna :d
  zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 12. Oby akcja zakończyła się sukcesem :)
  ZAPRASZAM DO MNIE

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam niestety tendencję do przesadzania jeśli chodzi o sprawy emocjonalne. Z jednej skrajności w drugą. Bywam cholernie zazdrosna nawet kiedy nie ma ku temu właściwie żadnego powodu :(

  OdpowiedzUsuń
 14. No, no :) Póki jestem zazdrosna, to przynajmniej wiem, że mi na nim zależy

  OdpowiedzUsuń
 15. no........... to jest tak denerwujące jak nic innego...

  OdpowiedzUsuń
 16. na pewno się nauczysz! trzeba bardzo chcieć i poświęcać jak najwięcej czasu :)

  OdpowiedzUsuń
 17. oo dziękuję :) polecam takie portale jak easyvoice.pl i wokalmania.pl

  Tutaj możesz poczytać więcej na temat wymiany :)
  http://wiggaa.blogspot.com/2011/05/grecja.html
  http://wiggaa.blogspot.com/2011/06/wrociaaam.html

  OdpowiedzUsuń
 18. kropelka mi w oko strzeliła :D

  OdpowiedzUsuń
 19. musze sie zapoznac z jej tworczoscia :)

  OdpowiedzUsuń
 20. No kurde, takie jakby mogły to by zbudowały świątynie, w której mogłyby celebrować ten swój smutek i cierpienie. Spróbuj powiedzieć takiej, żeby żyła, doradzić, cokolwiek, a jeszcze obrzuci Cię błotem!

  OdpowiedzUsuń
 21. Alexz Johnson - artystka totalna, zgadzam się z Tobą w 100%, ma swój własny styl, a głosu może jej pozazdrościć niejedna piosenkarka. Uwielbiam ♥
  A w moim poprzednim poście chodziło mi o przyjaciela. Szczerze powiedziawszy, ja nie wątpię w przyjaźń i nie sądzę, że 'każdy przyjaciel się kiedyś znudzi' o.O
  Czasami po prostu trafiamy na nieodpowiednich ludzi, przyzwyczajamy się do nich, a oni odchodzą, ale na szczęście w moim otoczeniu jest tylko dwóch takich delikwentów, więc da się przeżyć :)

  OdpowiedzUsuń