poniedziałek, 28 maja 2012

Nowy blog: Kuferek00.blogspot.com

No dobrze, czas wreszcie przyznać, że nie mam ostatnio siły na żadne ambitne notki... :) Jak wiecie, właśnie zaczęłam wakacje i z tej racji spędzam dużo czasu poza domem. Ostatnio nie słucham więc praktycznie muzyki i nic mnie specjalnie nie inspiruje do pisania. Poza tym chciałabym te wakacje poświęcić na rozwijanie tych umiejętności, na które nie miałam czasu przez ostatnie dwa lata, między innymi języków obcych, śpiewu, pisania piosenek... Cóż, najwidoczniej czas sobie odpocząć i korzystać z uroków wolnego czasu po to, aby niedługo wdrożyć na blogu nowe projekty, na które już mam pomysł... :)

Chciałam Was jednak dzisiaj poinformować o tym, że założyłam nowego bloga. Może nie każdy o tym wiedział, ale kilka miesięcy temu, w przypływie maturalnego stresu i związanymi z tym problemami z wypadającymi włosami, postanowiłam porządnie o nie zadbać. Zmieniłam też nieco swoją dietę... O tym wszystkim chciałabym pisać na nowym blogu.

Jeśli interesuje Was kwestia pielęgnacji włosów (albo jeszcze Was nie interesuje, ale o pięknych włosach marzycie ;p), zapraszam do odwiedzania Kuferka:


dla porównania: moje włosy w lutym i w maju :)

Zapraszam też na mojego innego bloga, którego od jakiegoś czasu prowadzę. Posty umieszczam na nim nieco rzadziej niż tutaj i chronię je przed niepowołanym wzrokiem, dlatego też proszę wszystkich, którzy chcieliby mieć do niego dostęp, o podanie adresu e-mail w komentarzach:


Życzę wszystkim maturzystom udanego i owocnego wypoczynku, a wszystkim nie-maturzystom jak najłatwiejszego uporania się ze szkołą i wystawianiem ocen :)

Pozdrawiam,
Klaudia

15 komentarzy:

 1. Kolejna maturzystka :) Ja, jak zawsze uwielbiałam wakacje, tak tegoroczne wydają mi się katuszami. Dnie na które nie mam nic zaplanowane, są dla mnie dniami straconymi. A ja tak bardzo nie lubię tracić cennego czasu! :< Udanej, owocnej we wspomnienia, dalszej części wakacji ! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podpisuję się pod komentarzem niżej/wyżej. Dla mnie te wakacje też wydają się najgorszymi, choć najdłuższymi w życiu...
  Chyba też oddam się trochę muzyce;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja tam mam na szczęście jeszcze nie mam takich pełnych wakacji, bo mam masę egzaminów, ale dni w których nie mam żadnych wykładów, zajęć są dla mnie straszne! Nie wiem jak ludzie potrafią spędzać całe dnie przed komputerem i czerpać z tego przyjemność:D

  OdpowiedzUsuń
 4. Mówiłam ci, że zazdroszczę ci tych wcześniejszych wakacji? Tak. No to jeszcze raz powtórzę. Zazdroszczę ci! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. wstawię jak tylko ogarnę cokolwiek z zespołem! w moim zespole tylko klawiszowiec był w szkole muzycznej, reszta to samouki.. ale może uda się coś stworzyć:D kiedy część III poradnika jak napisac piosenkę?

  OdpowiedzUsuń
 6. O widać lubelskie ostatnio włada blogerem. Gdzie nie zajrzę, tam Lublin, lubelskie, i tak w kółko :D. A matura to bzdura. Teraz pewnie czekasz na wyniki.

  Obserwujemy:D?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też chce wakacjeeee!!! ;( Zazdroszczę Ci tego, że już możesz błogo leniuchować i zajmować się dostatecznie długo tym, co kochasz:)

  OdpowiedzUsuń
 8. justyna9220@hotmail.com - jestem bardzo ciekawa o czym tam piszesz :)
  do moich wakacji ( jak wszystko dobrze pójdzie) zostało tylko 1,5 tygodnia! :D
  Nie mogę się doczekać! :D

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję, ja się jeszcze muszę męczyć w szkole, ale to już końcówka :) Tobie życzę udanych i pełnych inspiracji wakacji :) Też nie potrafię się doczekać, kiedy zasiądę wygodnie z książką w ręku albo zacznę ulepszać swoje języki obce. Ahh!

  Idea bloga bardzo pomysłowa i dobrze, że oparta na własnych doświadczeniach :) Co do drugiego bloga, możesz mi najpierw zdradzić jaką tematykę zawiera? Spokojnie, jestem nadzwyczaj tolerancyjna, po prostu chcę wiedzieć, czy będzie mnie to interesowało :)

  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Odpoczywaj po intelektualnym wysiłku :) Gratuluję świetnie zdanego ustnego i pędzę odwiedzić Twoje blogowe zakątki!

  OdpowiedzUsuń
 11. To ja poproszę :) caroline0993@onet.pl

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja, ja poproszę dostęp do strzykawki! Przyuważyłam reklamę tego bloga już jakiś czas temu, ale nie można się było tam dostać. To teraz czekam na 'kod dostępu'. ;)

  Na kuferek też zaglądam z ciekawością, chociaż moich kudłów osłabionych codziennym myciem, maturą i nieciekawym samopoczuciem (chwilami)już chyba nic nie uratuje - ani oleje, ani szampony bez SLSu - ani nawet rzadsze mycie. A dzisiaj zauważyłam pierwszy siwy włos.

  OdpowiedzUsuń
 13. compera@onet.eu - proszę bardzo :)

  Z moimi włosami jest taki problem, że stety lub niestety są kręcone. I cienkie. Więc suche i podatne na zniszczenia. Udało mi się wyhodować kudły trochę dłuższe, niż do zapięcia stanika. Nie chcę się z nimi rozstawać, ale chyba muszę. Nigdy nie był jeszcze tak zniszczone, a matura głowie 1/2 tego, co kiedyś.

  Hmm i wiem, że... przyjaciele mają rację. Ja to wiem, ale nie potrafię przerwać tej znajomości, nie chcę, to pierwszy rak, kiedy czuję do kogoś coś takiego. Wiem, że to głupie, dziecinne i nieodpowiedzialne, ale nawet informacja, że nie jestem jedyną i to raczej nawet nie tą najważniejszą nie była w stanie zmienić czegokolwiek w tej kwestii.

  OdpowiedzUsuń
 14. Nie, nie, nawet nie przyszłoby mi do głowy prostować włosów. Mam za sobą dwa, dosłownie dwa takie eksperymenty i raz, że efekt nie bardzo mi się podobał (choć włosy nagle wydłużyły się niemal do pasa), a dwa, mój skręt jest dość uparty i prostymi włosami mogę się cieszyć w porywać do 3-4 godzin.


  A W.- w nim podoba mi się niemal wszystko: tak, wygląd, który jest spełnieniem moich fantazji (teraz to już nawet nie pamiętam, czy 'przedtem' odważyłam się na wyobrażenie sobie kogoś takiego), ale też osobowość, trudna, trochę pokręcona, ale bardzo ciekawa. I maniery, kurczę, maniery! Nie sądziłam, że w XXI wieku można czuć się jak księżniczka nie ważne, czy idzie się do kina, siedzi w domu i pije kawę, czy idzie się na wesele albo w góry. To niesamowite.

  OdpowiedzUsuń
 15. różnica na załączonych zdjęciach jest znaczna. jestem pod wielkim wrażeniem.
  i proszę o dostęp do bloga zetavp.pl@vp.pl

  OdpowiedzUsuń